حریم خصوصی مشتریان

چاپ ایران هولوگرام خود را ملزم می داند که هیچگونه اطلاعات مربوط به مشتری و طرح های  تولیدی را بدون اجازه به دیگران ارائه نخواهد داد . میزان تولید لیبل ها متناسب با میزان سفارش مشتری بوده و کلیه ضایعات در مراکز دفع زباله امحا می گردد. در صورت عدم دریافت کلیشه اصلی، کلیشه تا درخواست مجدد تولید توسط مشتری، در مکانی امن با شرایط محیطی مناسب نگهداری می گردد.

چاپ ایران هولوگرام اطلاعات جمع آوری شده درباره مشترکین را  در جهت پیشبرد و توسعه محصولات آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد. این بخش به اطلاعات شخصی قابل شناسایی مربوط نمی شود، مگر مواردی که جهت جلوگیری از سوء استفاده و یا ایجاد اختلال در سیستم الزامیست.
چاپ ایران هولوگرام دارای برخی لینکها به دیگر سایتهاست، بدیهی است این شرکت مسئولیتی درقبال محتوا یا شرایط حفظ اطلاعات مشترک در این سایتها ندارد.

شکی نیست که ارتقا مجموعه چاپ هولوگرام ایران در گرو موفقیت و ارتقاء مشتریان می باشد بنابراین چاپ هولوگرام ایران از این حیث همواره خود را شریک کاری مشتریان می داند.حفظ حریم خصوصی مشتریان ، مشتری مداری ، و پایبندی به ارزش های مورد اهمیت برای مشتریان از اهم  مواردی است که در خط مشی چاپ هولوگرام ایران در نظر گرفته شده است.بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.