استفاده از هولوگرام برای آموزش

0 | 0
کد بلاگ : #98
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 26 خرداد 1395 13:44
تعداد بازدید : 588
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
استفاده از هولوگرام برای آموزش
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
از هولوگرام سه بعدی انسانی برای آموزش استفاده میشود

هولوگرام و آموزش

کنفرانس راهبری و ارتباطات سای فایر از مدارس 92 منطقه مختلف در ساسر ایالت دعوت به عمل آورد تا با تکنیک های نوین آموزش و پرورش آشنا شوند. بیش از 1000 معلم و مدیر از تگزاس در مرکز ریچار. ای گرد هم آمدند تا با تکنولژی آموزشی جدیدی به نام "هوماگرم" آشنا شوند.

هولوگرام سه بعدی انسان

پاول دافی مدیرعامل آرت مدیا و خالق تکنولوژی هوماگرام از تکنولوژی نوینی در هولوگرافی رونمایی کرد. هولوگرام سه بعدی انسانی نیز از این طریق ممکن خواهد شد. با استفاده از اینترنت، این فناوری میتواند فرد سخنران را از هرجای دنیا که باشد به طور زنده احضار کند در حالی که فرد میتواند با حاضرین تعامل نیز برقرار کند. دافی در تلاش است که نشان دهد این رسانه تا چه اندازه میتواند به آموزش دانش آموزان در کلاس درس کمک کند تا با روش های جدید آموزش ببینند. شرکت کنندگان در این کنفرانس با مقایسه تکنولوژی هولوگرام با فناوری های نوینی همچون اسکایپ و فیس‌تایم از امکانات، تفاوت‌ها و ویژگی های منحصر به فرد این فناوری مطلع شدند.
هولوگرام سه بعدی انسان  

یادگیری کودکان توسط هولوگرام

با معرفی تکنولوژی واقعیت افزوده در محیط آموزش، یکی از مربیان محبوب و نویسنده کتاب هایی در این زمینه ایده استفاده از هولوگرام سه بعدی انسانی را مطرح نمود. او درباره سرمایه‌گذاری روی آموزش و تجربه یادگیری کودکان صحبت نمود و این که تا چه اندازه میتوان این فرایند را برای آنها هیجان انگیز، آموزنده ، عمیق و در عین حال سرگرم کننده کرد. برای اولین بار است که فناوری هوماگرام برای آموزش به کار برده می شود.

“ استفاده از هولوگرام برای آموزش ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.