برچسب هولوگرافی

0 | 0
کد بلاگ : #227
تاریخ انتشار : دوشنبه, 27 فروردین 1397 10:11
تعداد بازدید : 423
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برچسب هولوگرافی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
ساخت برچسب هولوگرامی شرکت ما به عنوان تولیدکننده ی پیشگام در ایران است.این برچسب هولوگرامی تمامی ویژگی های امنیتی برای جلوگیری از جعل و کلاهبرداری را در بردارد.

معرفی برچسب هولوگرافی


ساخت برچسب هولوگرامی شرکت ما به عنوان تولیدکننده ی پیشگام در ایران است.این برچسب هولوگرامی تمامی ویژگی های امنیتی برای جلوگیری از جعل و کلاهبرداری را در بردارد.
این برچسب های چسبان بر روی نوارهای پلی استرفلز پوش شده با ویژگی امنیتی منحصر به فرد در محصولات شناخته شده و اسناد با ارزش ساخته شده اند.این هولوگرام  های تخصصی بر روی نوارهای پلی استر با طرح های سفارشی حک شده اند.

مزایای برچسب های هولوگرافی


کاربرد هولوگرام  برای شناسایی محصولات به نام و مدارک شناسایی با ارزشمی باشد.راهکارهای تکنولوژی منحصر به فرد علاوه بر زیبایی های بصری به ویژگی های امنیتی برچسب ها می افزاید.این هولوگرام امنیتی  با مشخصه های غیر قابل جعل تهیه شده است که امکان برداشت برچسب در آن وجود ندارد.
برچسب های هولوگرافی با ویژگی نشر متعددی تولید شده اند.در این برچسب ها از تصاویر هولوگرافی سفارشی برای کارهای تبلیغاتی استفاده می شود.
هم چنین این برچسب ها در اشکال (ورقه ای /لوله ای )و سایزهای متفات ساخته می شوند.

عملکرد برچسب های هولوگرافی


برچسب هولوگرافی به دو روش عمل می کنند.اولین روش مرتبط به هر گونه تلاش برای برداشتن این برچسب ها است .این برچسب ها پس از برداشته شدن خرد می شوند.به علاوه اثر برچسب های هولوگرافی پس از برداشته شدن به جا باقی می مانند.برخی از ویژگی های استاندارد برچسب ها شامل موارد زیر می باشد:
برچسب های سفید هولوگرافی تخریب شدنی نوارهای باریکی مشابه به نوارهای تفلونی است که لوله کش ها برای چسباندن لوله ها استفاده می کنند ،است.
این برچسب ها به سبب داشتن چسب قوی در همه ی سطوح به خوبی عمل می کنند.حتی از این چسب ها به سبب سختی اندک در سنگ ها می توان استفاده کرد.هم چنین از این برچسب در آچار ها و قلاب ها استفاده می شود.

دلایل استفاده از برچسب هولوگرافی


امکان برداشتن این برچسب ها بدون پارگی آن وجود ندارد.به علاوه این برچسب ها ی غیر قابل جعل نارسانا هستند.این برچسب ها به طور مستقیم در تراشه های کامپیوتری همانند سایر اجزای الکترونیکی که به شناسایی اجزای کامپیوتری تحت گارانتی کمک می کند،به کار گرفته می شوند.به علاوه از این برچسب ها به سبب انعطاق بالا در اجزاهای کامپیوتری مانند رابط های سیمی وکلاهک لبه دار بطری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

اجزای تشکیل دهنده ی برچسب های هولوگرافی


امکان برداشتن این برچسب ها بدون پارگی آن وجود ندارد.به علاوه این هولوگرام ضد جعل نارسانا هستند.این برچسب ها به سبب ویژگی غیر قابل نفوذ بودن به طور مستقیم در تراشه های کامپیوتری همانند سایر اجزای الکترونیکی که به شناسایی اجزای کامپیوتری تحت گارانتی کمک می کند،به کار گرفته می شوند.این برچسب ها با انعطاف بالا به آسانی به اجزایی مانند موارد زیر الصاق می شوند:
تصاویر هولوگرافی سفارشی که رنگ ،زاویه ی دید وشدت تصویر در آن تغییر می کند.
تصاویر هولوگرافی به کار برده شده در این هولوگرام متشکل از ادغام ماتریس نقطه ای با قدرت واکافت بالا با تصاویر هولوگرافی دو /سه بعدی است .در این هولوگرام دات ماتریس متحرک از سایردرجه بندی های هولوگرافی بیشتر است .عمق تصویر هولوگرافی در هولوگرافی های دو/سه بعدی بیشتر است.امکان خواندن متن های نهفته با لیزر در این هولوگرام ممکن است.در برچسب های هولوگرافی واژه ی “GENUINE”بر روی نوار حک شده است .با برداشتن برچسب هولوگرافی واژه ی VOIDبر روی سطح باقی می ماند.

برچسب هولوگرافی

انواع نوارها و برچسب های هولوگرافی


انواع متعدد نوارها و برچسب های هولوگرافی شامل هولوگرافی ماتریس نقطه ای ،هولوگرافی دو /سه بعدی ،هولوگرافی وارونه و متحرک و متنون نهفته در میکرو متن های هولوگرافی است. 

برچسب امنیتی رنگی هولوگرافی


برچسب امنیتی رنگی هولوگرافی از جنس پلی استرند و در آن ها از چسب های آکریلیک دایمی استفاده شده است.بنابراین در هنگام برداشتن این برچسب اثرشطرنجی حاصل از آن بر روی صفحه باقی می ماند.به علاوه فویل های متالیک به کار گرفته شده در پشت این برچسب ها دربرابر الکتریسته رسانا هستند.بنابراین در هنگام استفاده ی این برچسب ها در وسایل الکتریکی نکات ایمنی باید در نظر گرفته شوند.
برچسب های استاندارد ارائه شده به مشتریان با ویژگی های زیر همراه است.
جنس:
نوار های فلزاندود شده
نقره
طلا
جعل و یا عدم جعل :
در صورت برداشتن این برچسب ها واژه هایی مانند void,original,canceledبر روی سطح باقی می ماند.بنابراین امکان جعل این برچسب ها تقریبا صفر است .هم چنین این طرح بنا به خواسته ی مشتریان عملی می گردد.
ضخامت:
25میکرون،36میکرون و 50میکرون
اندازه:
اندازه ی این برچسب ها با توجه به درخواست مشتریان خواهد بود.
این برچسب های هولوگرافی به گونه ای طراحی می شوند تا از هر گونه جعل محافظت شوند.علاوه بر برچسب های هولوگرافی سایر المنت های مرتبط به زیبایی برچسب ها با رنگ های متفاوت به کار گرفته می شود.
جزئیات فنی :
-در صورت برداشتن برچسب ها واژه ی voidبر روی سطوح باقی می ماند.برای هر یک از برچسب ها سری شماره گذاری منحصر به فرد وجود دارد.
-این برچسب ها خاصیت ضد آب بودن در کاربردهای داخلی و خارجی دارند.
-مقاوم در برابر هرگونه خراشیدگی ،شکستگی
-قابلیت چسبندگی بالا به تمامی سطوح

کاربرد برچسب هولوگرافی

کاربرد برچسب امنیتی رنگی هولوگرافی


این هولوگرام چاپ گرم  پردازش های گرمایی به وجود می آیند.هم چنین طراحی این برچسب ها طبق نیازها با به روزترین متدها وتکنولوژی پیشرفته است .از این برچسب ها در بطری های شیشه ای ،بطری نوشیدنی ها ،قرص ها و پودرها استفاده می شود.

برچسب های هولواینداکشن


این برچسب ها با یک فویل آلومینیومی به سطوح می چسبند.هم چنین امنیت مطلوب از این برچسب ها حاصل می شود.کارشناسان این امر برچسب هاو نوارها را طبق خواسته ی مشتریان برروی اقلامی مانند کیسه ها،کارت ها وجعبه های پلاستیکی حک می کنند.
هم چنین برچسب ها و نوارهای قرقره ای پردازش شده با گرما و فشار بسته به نوع کاربرد تولید می شوند.

مشخصه های بارز برچسب هولوگرافی


برچسب های چسبان که بر روی نوارهای پلی استربا طرح های سفارشی تولید شده اند به منظور تصدیق اعتبار واصلیت اسناد ارزشمند و محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.هم چنین تکنولوژی منحصر به فرد محافظت از اسناد را مانند جلوه های زیبایی آن را تصدیق می کند.امکان برداشتن و جعل این برچسب ها وجود ندارد.
از تصاویر هولوگرافی جذاب می توان در کارهای تبلیغانی استفاده کرد.

اشکال برچسب های هولوگرافی موجود


برچسب های هولوگرافی در سایزها و اشکال متفاوت ورقه ای /حلقه ای تهیه می شوند .ضخامت این صفحه ها در حدود 150میلی متر ×150میلی متر است.
این برچسب ها در اشکال مربع ،مستطیل،مدور،بیضی با طرح های سفارشی موجود اند.

انواع برچسب هولوگرافی

برچسب هولوگرامی


شرکت ما موفقیت های بی نظیری در زمینه ی تولید برچسب هولوگرامی به دست آورده است .کارشناسان حرفه ای خلاقیت و ابداعات بسیاری در زمینه ی تولید برچسب ها داشته اند.درتولید این برچسب ها از به روزترین تکنولوژی ها استفاده شده است.
هولوگرام های جدید تولید شده ویژگی های منحصر به فردی در ارتقای کیفیت محصولات دارد.هم چنین از اینم برچسب ها در صنایع متعدد برای حفاظت از محصولات استفاده می شود.استفاده از این هولوگرام ها بسیار آسان است .این هولوگرام ها به گونه ای طراحی شده اند که امکان جعل آن و استفاده ی آن در اقلام متعدد وجود ندارد.هر گونه جعل در این هولوگرام ها قابل تشخیص است .همچنین امکان برداشت این برچسب ها بدون پاره شدن وجود ندارد.
متخصصان این امربرخی از برچسب ها را به گونه ای طراحی کرده اند که امکان حک کردن نام و لوگوی شرکت در آن وجود دارد.
تخصص ما:
ما یک شرکت پیشگام در زمینه ی تولید برچسب های هولوگرافی و هولوگرام ها هستیم .این برچسب ها طبق استانداردهای روز و با مواد با کیفیت ساخته شده اند.تخصص شرکت ما در زمینه ی ساخت هولوگرام شامل :
-تولید مجموعه ی گسترده ای از برچسب ها،هولوگرام ها و هولوگرافی ها طبق نیاز مشتریان .
-تولید محصولات مطابق با آخرین تکنولوژی های روز.
-ایجاد المان هایی در برچسب ها به منظور محافظت از اسناد و جلوگیری از هر گونه جعل در آن .
-تخصص در ایجاد راهکارهایی که در صنایع متفاوت با هدف محافظت از محصولات وبرندهای آن صورت می گیرد.
-تخصص در ساخت هولوگرام ها در سایز های متفاوت با نام و لوگوی شرکت.
تمامی این فرآیندها با پشتیبانی یک تیم متخصص و تجهیزات پیشرفته صورت می پذیرد.
-تخصص در استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها برای تولید محصولات جدید.


“ برچسب هولوگرافی ” 

مطالب مرتبط

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.