هولوگرافی ویژه

0 | 0
کد بلاگ : #226
تاریخ انتشار : دوشنبه, 20 فروردین 1397 13:27
تعداد بازدید : 118
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرافی ویژه
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرافی ویژه نوعی تکنیک است که برای ساخت تصاویر سه بعدی ای که با کنترل حرکات براق ایجاد شده است , بر روی سطح دو بعدی آن را به وجود می آورد .

معرفی هولوگرافی ویژه


هولوگرافی ویژه نوعی تکنیک است که برای ساخت تصاویر سه بعدی ای که با کنترل حرکات براق ایجاد شده است , بر روی سطح دو بعدی آن را به وجود می آورد . تصویر دارای چشم انداز های زیادی است که ظاهرش شبیه به سطح سه بعدی نقطه دار است که از نقاط نورانی زیادی برخوردار است . بر خلاف هولوگرام های مرسوم جبهه امواج رادیویی , هولوگرام های ویژه نیازی به موج نوری , رسانه های تصویری و یا لیزر ندازند .

کارکرد هولوگرافی ویژه


کارکرد هولوگرام ویژه صرفا نوعی موج بینایی هندسی است . یک منبع نور نقطه ای بر روی یک سطح درخشنده نوعی منحنی ایجاد میکند . این درخشندگی هنگامی که منبع نور و یا چشم بیننده حرکت کند جا به جا میشود . اگر این نوع حرکت به طرز کنترل شده ای با تفاوت های دو قطبی سازگار باشد , بیننده میتواند نوعی توهم را(از طریق stereopsis ) مشاهده کند که درآن نوعی درخشندگی در عمق و اندازه ای متفاوت از سطحی که آن را به وجود آورده است تولید می شود .

خصوصیات هولوگرافی ویژه


این دسته از هولوگرام ها حاوی چندین سطوح منحنی هستند که همگی درسطح اصلی تعبیه شده اند . هر کدام از آنها یک درخشندگی ایجاد میکند و مغز انسان نیز برای ایجاد شکل سه بعدی چندین نشانه را ادغام میکند .


“ هولوگرافی ویژه ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.