چاپ هولوگرام روی صفحه پلاستیکی

0 | 0
کد بلاگ : #224
تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردین 1397 16:44
تعداد بازدید : 136
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
چاپ هولوگرام روی صفحه پلاستیکی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال

 روش چاپ هولوگرام روی صفحه پلاستیکی


اگر بدنبال راهی هستید که امنیت کارت خود را ارتقا دهید ، هولوگرام ها جزو عالیترین انتخاب ها هستند. اما تطبیق هولوگرام روی کارت اعتباری به سادگی ایجاد کردن یک طرح نرم افزاری و اضافه کردن یک تصویر هولوگرافی به کارت نمیباشد. هیچ کدام از چاپگرهایی که در بازار یافت میشوند امکان چاپ هولوگرام را ندارند. علت آن این است که هولوگرام ها تصویری سه بعدی هستند و همه دستگاه های چاپگر فقط امکان چاپ دو بعدی را دارا هستند.
با همه این محدودیت های سخت افزاری ، در صنعت تولید کارت اعتباری شیوه های هوشمندانه ای برای رفع این محدودیت پدید آمده است. یکی از این روش ها چند لایه کردن هولوگرافیکی کارت است.

انواع هولوگرام ها

هولوگرام سفارشی

هولوگرام هایی که بصورت انحصاری و براساس سفارش مشتری شاخته میشوند

هولوگرام استاندارد

ساخت لایه هولوگرافی فرآیندی پیچیده و دشوار است که مهارت زیاد و ابزارهای خاص خودش را داراست. به همین دلیل بهای تمام شده هولوگرام سفارشی بسیار بالاست و قیمت هر سفارش محدود به ده هزار دلار میباشد که مراحل تولیدش هفته ها به طول می انجامد.
با این حال روش جایگزین از لحاظ قیمت پایینتر نیز وجود دارد. که از متداول ترین آن ها اضافه کردن هولوگرام به کارت اعتباری استفاده شده از لایه های هولوگرافی از قبل چاپ شده میباشد. این لایه ها نوارهای نازکی هستند که در کارت اعتباری توسط چاپگر چند لایه ایجاد شده اند . از معمول ترین این هولوگرام ها globe and wave ولی انواع طرح های دیگری هم وجود دارد.
چاپگر کارت اعتباری شما امکان لایه گذاری از نوارهای هولوگرافی دارد. بعضی از چاپگرهای کارت اعتباری این ویژگی را درون خود دارند. اگر چاپگر شما مجهز به این قابلیت نیست گزینه انتخابی شما magiccard holokote cards و fargo holomark است .
کارت هولومارک با فویل هولوگرافی در لبه کارت استفاده میشود . نوارهای چند لایه دارای تصاویر طراحی شده استاندارد هستند ولی در بین سفارش های خاص مورد قبول واقع شده هستند.
کارت هولوگیت گزینه ای معمول برای همه مشاغلی است که در جستجوی هولوگرام های سفارشی میباشند چون قیمت این هولوگرام ها به صرفه تر از از بقیه نمونه های تجاری هستند. این هولوگرام ها دارای دو بعد هستند که برای کارهای هنری سفارش بکار برده میشوند.
بجز استفاده از تصویر هولوگرافی روی کارت ها ، نوار چند لایه به عنوان لایه ای محافظ برای جلوگیری از محو شدگی در گذر زمان استفاده میشود


“ چاپ هولوگرام روی صفحه پلاستیکی ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.