برچسب هولوگرام روی محصول

0 | 0
کد بلاگ : #221
تاریخ انتشار : شنبه, 26 اسفند 1396 11:15
تعداد بازدید : 414
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برچسب هولوگرام روی محصول
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برچسب هولوگرام روی محصول علاوه براینکه برای شرکت برای مشتری نیز مفید میباشد.به مشتری کمک میکند بهترین شناخت را از محصول داشته باشد . افراد عادی خیلی ساده از آن استفاده میکنند . تمام جزییات مربوط به کالا روی این برچسب هولوگرامی آورده میشود و جای هیچ تردیدی در ذهن مشتری باقی نمی ماند.

هولوگرام بسته بندی جذاب


 تعداد زیادی محصول از یک نوع کالا برای مشتری گمراه کننده و دشوار میباشد. این امر علاوه بر مشتریان باعث نگرانی تولید کننده نیز میشود. نکته اصلی اینجاست که حفظ کردن هویت برند در این بازار بسیار دشوار است. از نظر مخاطب تعداد زیادی اجناس مشابه که در بازار ریخته هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و ثابت کردن تفاوت ها به مشتری خیلی دشوار میباشد. رقبا افراد زیادی را بکار میگیرند تا محصول خود را متفاوت نشان دهند. این تنها مشکل نیست ، اصلی ترین مشکل این است که اجازه ندهند محصول اصلی آن ها کپی شود. محصول جعلی به اسم و نام برند اصلی آسیب میزند. برای اینکار یکی از ساده ترین راه ها بکار بردن برچسب هولوگرام روی محصول است و با آن میتوانند محصول خود را حفظ کنند. برچسب هولوگرام  برای تبلیغ کردن محصول یا برند مورد استفاده قرار میگیرد. روی این برچسب فضایی وجود دارد که شرکت هرآنچه را که نیاز است به مشتری بگوید مینویسد.

برچسب هولوگرام روی محصول

نقش هولوگرام در معرفی برند شرکت


برچسب هولوگرام روی محصول علاوه براینکه برای شرکت برای مشتری نیز مفید میباشد.به مشتری کمک میکند بهترین شناخت را از محصول داشته باشد . افراد عادی خیلی ساده از آن استفاده میکنند . تمام جزییات مربوط به کالا روی این برچسب هولوگرامی آورده میشود و جای هیچ تردیدی در ذهن مشتری باقی نمی ماند. بعضی اوقات در وقت افراد که در مورد محصول سوال میکند هم صرفه جویی میگردد.ساخت هولوگرام جوابی عالی به همه سوالات است و سبب بالارفتن آگاهی برند شرکت شده میگردد و جذابیت را نیز ارتقا میدهد. هزینه های زیادی برای برچسب رنگارنگ هولوگرامی پرداخته میشود و افراد زیادی را جذب خود میکند.
شرکت ها با موسساتی که در تبلیغات فعالیت میکنند برای تزیینات هولوگرام خود مذاکره میکنند. برچسب ها به آن ها کمک بسیاری میکنند تا هویتشان در بازار را حفظ کنند و اعتماد بیشتری جلب کنند.برای بالا بردن تقاضا این هولوگرام ها باید جذابیت خودشان را داشته باشند. اگر دو محصول از برندهای مختلف همزمان به بازار وارد شوند ، مشتری عامی بین دو محصول دچار تردید میشود و انتخاب برایشان مشکل میشود.یکی از جذاب ترین روش ها برچسب امنیتی است .

برچسب هولوگرام

نقش هولوگرام در چلوگیری از جعل


بیشتر اوغات اجناس فیک مشتری را نسبت به محصول اصل بیشتر جذب میکنند. محصول اصل اغلب توسط افراد سودجو کپی برداری میشود. این افراد کارشان فریب مشتری است و برای جلوگیری از این رویداد هر شرکت برچسب هولوگرام خودش را داشته باشد. این برچسب ها امکان ردیابی کالای اصل در بین صدها کالای جعلی ممکن میسازد. این روش مدرن در عین حال نوین برای رسیدگی به جعل است.


“ برچسب هولوگرام روی محصول ”



 

مطالب مرتبط

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.