نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل

0 | 0
کد بلاگ : #213
تاریخ انتشار : سه شنبه, 15 اسفند 1396 11:15
تعداد بازدید : 266
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرام ها روش برای جلوگیری کردن از جعل محسوب میشوند. آن ها میتوانند حالتی از نماد کمپانی یا محصولات باشند. بکار بردن آن شیوه ای نوین برای حفظ کردن برند تجاری در بازار میباشد. در بازار محصول نیاز آشکاری به جلوگیری از تقلب دیده میشود.و نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل غیر قابل انکار است .

 

بررسی نقش هولوگرام ها در پیشگیری از جعل


هولوگرام ها روش برای جلوگیری کردن از جعل محسوب میشوند. آن ها میتوانند حالتی از نماد کمپانی یا محصولات باشند. بکار بردن آن شیوه ای نوین برای حفظ کردن برند تجاری در بازار میباشد. در بازار محصول نیاز آشکاری به جلوگیری از تقلب دیده میشود.و نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل  غیر قابل انکار است . این روزها چیزهایی که در بازار مبادله میشوند همه کاملا اصل نیستند. چه دارو ، صابون ، و یا وسائل برقی و محصولات غذایی.این قضیه باعث درگیری مصرف کننده ، تولید کننده و حتی دولت ها میشود.افراد زیادی هستند که سعی به جعل و سودجویی کالاهای دیگر را دارند.مشتری صادقانه با کالاهای جعلی فریب میخورد و در دام کالای جعلی میافتد.

هولوگرام

هولوگرام دو بعدی و پیشگیری از جعل


حتی شرکت ها هم دیگر جلوگیری از جعل نام تجاری و محصولاتشان را خیلی سخت میبینند . استفاده از هولوگرام دو بعدی برای اینکار این روزها بطور اساسی متداول شده. اینکار جلوی جعل را میگیرد و تفاوت محصول را آشکار میکند.حتی هر چند وقت یکبار هم دولت ها کمپین هایی جهت جلوگیری از جعل و تقلب راه می اندازند و به مردم درباره برچسب هولوگرام  محصول آگاه سازی میکنند و سندیتشان را تایید میکنند. هر نوع کالای تقلبی جذابیت محصول اصلی را زیر سوال میبرد. برای فرآیند های گذشته و آینده شرکت و همچنین برای اطمینان هزینه های زیادی را روی تولید هولوگرام  دوبعدی پیاده سازی میکنند.نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل بدین گونه است که این هولوگرام امنیتی  روی بستبه بندی چسبانده میشود و محصول را بیشتر از جعل در بازار حفظ میکنند. به این ترتیب مشتری محصول خاص با برند خاص را وقتی دارای برچسب هولوگرام میباشد راحت تر انتخاب میکند.
در هرحال این به نفع هردو طرف یعنی مصرف کننده و تولید کننده میباشد. این روزها حتی اشخاص عادی هم معنی هولوگرام را میداند ، که فقط روی محصولات واقعی دیده میشود. هولوگرام دو بعدی هماهنگ با بقیه فناوری های هولوگرافیک امری واجب برای حفظ اطمینان از اصالت کالا میباشد. قراردادن هولوگرام روی بسته بندی دارو کاملا واجب است. این مساله آگاهی نسبت به محصول را افزایش میدهد و محصول را خاص بروز میدهد. حتی شیوه ای برای تبلیغ نیز میباشد. شرکت ها با هولوگرام خود از رقیبانشان خود را متفاوت میکنند. هولوگرام  دارای اسم محصول ، لوگو و پیام هایی است که شرکت میخواهد انتقال دهد. افراد دارای تخصص گوناگون برای اینکار استخدام میشوند.

هولوگرام ضد جعل

نقش تکنولوژی هولوگرام در تبلیغاتامروزه حتی فردی عامی هم معنی هولوگرام را می داندو با نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل آشنا است .این محصول فقط روی محصولات واقعی و اصلی وجود دارد. هولوگرام دو بعدی همگام با سایر تکنولوژی های هولوگرافیک امری ضروری برای حفظ سندیت و اطمینان ما از محصول شده اند. قرار دادن هولوگرام روی دارو ها کاملا اجباری است. این مساله باعث افزایش آگاهی نسبت به محصول می شود و محصول را جذاب تر و یکتا تر جلوه می دهد. حتی روشی برای تبلیغ محصول هم هست. شرکت ها با تولید هولوگرام روی محصولاتشان رقبایشان را از میدان بیرون می کنند. هولوگرام چاپ گرم دارای نام محصول , لوگو و پیام هایی است که شرکت می خواهد به مشتریانش ارائه کند. افراد متخصص و متبحر زیادی برای انجام این کار استخدام می شوند. حتی برخی شرکت های فعال در زمینه هولوگرافی به شرکت های دیگر خدمات میدهند. همه جزییات مربوط به محصولات روی آن ها ثبت شده اند تا جای هیچ تردیدی برای مخاطب باقی نماند. این روزها بقدری افراد پر مشغله هستند که کسی دوست ندارد زمانش را صرف بررسی اصالت کالا کند.آن ها میدانند باید به لوگو برند یا برچسب دو بعدی هولوگرام روی محصول توجه شود.انواع مختلفی از هولوگرام نیز پیدا میشود که از بین آن ها نوع دوبعدی از همه واقعی تر و جعل کردن آن از همه سخت تر میباشد و حذف آن ها از روی محصول خیلی ساده امکان پذیر نیست.ممکن است جلوه های هولوگرام ها حتی واقعی تر نیز بشوند و به شکل برند شرکت یا محصول ثبت شوند.

“ نقش هولوگرام در پیشگیری از جعل ” 

مطالب مرتبط

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.