کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری

0 | 0
کد بلاگ : #202
تاریخ انتشار : سه شنبه, 10 بهمن 1396 17:14
تعداد بازدید : 233
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
در این مقاله قصد داریم شما را کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری آشنا کنیم هولوگرام ها در برندهای sky 3d sir davidattenborough گرفته تا مجموعه ی هولوگرافی جغرافیای ملی در رده ی آخرین تکنولوژی های به روز دنیا قرار دارند.

در این مقاله قصد داریم شما را کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری آشنا کنیم 
هولوگرام ها در برندهای sky 3d sir davidattenborough گرفته تا مجموعه ی هولوگرافی جغرافیای ملی در رده ی آخرین تکنولوژی های به روز دنیا قرار دارند.


جغرافیای ملی با همکاری گروه های سرگرمی شهری شرکت های تولیدی تکنولوژی مجموعه ای از هولوگرام های انیشتین وعقاید وی درباره ی SXSWرا طرح ریزی کردند .جغرافیایی طبیعی در ابتدا ترویج اولین مجموعه های تلویزیونی را هدف کار خود قرار داد و سپس تکنولوژی هولولنز مایکروسافت را از طریق آزمایش های هولوگرافی وارد زندگی آلبرت انیشتین کرد. با استفاده از هولولنزقسمت های تولیدی قابلیت طرح ریزی فرضیه ها وارتباط آن ها به اجسام فیزیکی در محدوده ی فعالسازی را پیدا کردند.مشتریان با گرافیت های مجازی به کاربرده شده برای نمایش فرضیه ها انیشیتین ارتباط برقرار کردند و از طریق دیداری ابداعات و ابتکارات وی را دنبال می کردند.ویزیتورها با استفاده از هولولنز ها وهولوگرام ها در فضای مجازی به حرکت در می آیند و اطلاعاتی درباره ی زوایاو تئوری های جدید به دست می آورند.

کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری

تبلیغات تلویزیونی اسکای تجربه ی "سفر به دور دنیا "را از طریق موزه ی تاریخ طبیعی در لندن فراهم ساخت .در این موزه تصویر هولوگرافی دیوید به نمایش گذاشته شده بود.اسکای هم چنین با استودیوتولیدی factory 24برای به دست آوردن تجاربی درباره ی نمونه تلویزیون های هولوگرافی همکاری کرد.در این نمونه میهمانان اطلاعاتی درباره ی فسیل و اجسام کمیاب به دست می آورند .اسکای با هدست های متعددی که مبتکر خلاق آن دان اسمیت بوده است کار می کند اما اصلی ترین هدست متعلق به اکلوس ریفت است. اسکای به منظور دستیابی به تجارب هولوگرافی از ترکیبات هم کنشی بازی های ویدیویی و مستندهای تلویزیونی برای احیای دیوید استفاده می کند به گونه ای که میهمانان به آن نظاره گر می شوند به سوی آن حرکت و با دقت هر چه بیش تر به بافت هایی مانند فسیل ها ،استخوان ها و اسکلت نگاه می کنند .


یکی دیگر از کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری به کار گیری این تکنولوژی توسط شرکت مایکروسافت است . مجموعه های تولیدی تکنولوژی مایکروسافت و محصولات آن ،مایکروسافت هولولنزمحدودیت های بر سر راه هولوگرام ها را از میان بر می دارند.عید و تعطیلات در لس آنجلس در مرکز هولولنز حک شده بودند .میهمانان با استفاده از هدست توانایی درک و مشاهده هولوگرام های طبیعی در محیط اطرافشان را داشتند.هولولنز به جای تغییر محیط زیست خود را با آن تطبیق داده است.این تطبیق باافزودن تخم مرغ های هولوگرافی وخرگوش های متحرک عملی می شود.
 

برندهای نوشیدنی هایی مانند پپسی و آکوافینا عرصه ی رقابتی در بیسبال این فصل باطرفداران بازیکنان هولوگرافی به وجود آورده است.آکوافینا تصویر هولوگرامی یک بازیکن بیسبالی به نام ادیشن راشل در افتتاحیه بازی در شیکاگو ساخته بودند و طرفداران شانس ساخت ویدیوبا بازیکن هولوگرامی و انتشار آن پروفایل ها و رسانه های عمومی را به دست آورده بودند .این هولوگرام تحت تکنولوژی هولوگرافی VNTANAساخته شده بود .هم چنین تصاویر هولوگرامی برندهای معروف آمریکایی مانند نایک وNICKELODEONنیز ساخته شده بودند.

هولوگرافی


سازمان تجاری SAVVYبه همراهی شرکت تکنولوژی منچسترتصویر هولوگرافی اسب مسابقه و سوارکارآن ویلیام هیلی را طرح ریزی کردند.این هولوگرام تصویر یک اسب و سوارکار برروی آن را نشان می دهد.فعالسازی هولوگرافی  این طرح در لندن ،منچستر،ساندلند ،لیدز،کاونتری و بیرمنگام صورت می گیرد.

“ کاربرد هولوگرام در طرح های تجاری ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.