آینده جدید هولوگرام ها

0 | 0
کد بلاگ : #195
تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 دی 1396 11:35
تعداد بازدید : 274
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
آینده جدید هولوگرام ها
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
با پیشرفت هولوگرام ستارگان موسیقی و افراد دیگر می توتنند به زندگی بازگرددند. این پیشرفت تاثیر بسیاری بر صنعت موسیقی داشته است. با هولوگرام ها می توان افراد مرده را به زندگی بازگرداند

زندگی دوباره با هولوگرام ها

با پیشرفت های سریع تکنولوژی ستارگان و دیگران از طریق هولوگرام به زندگی بازمیگردند.پروژکتورهای نور سه بعدی که مرزهای جدیدی را برای موزیک زنده و دیگر منابع بازکرده اند.توسعه ی هولوگرام در سال دوهزار و دوازده اتفاق افتاد,زمانی که کوآچلا,یکی از موثرترین فستیوال های موسیقی رپر کشته شده توپاک شکور را در یک عنوان با همکاران وی دکتر دره و اسنوپ داگ احیا کردند.
دوسال بعد پادشاه موزیک پاپ,مایکل جکسون به تخته ی اعلان جایزه ی موسیقی بازگشت.حوادث سالانه توسط مجله ی صنعتی گروه موسیقی آمریکا جمع بندی شد.

آینده جدید هولوگرام ها


اعلان هولوگرام ها

در سبک اخیر,اعلان هولوگرام ها بسیار رایج گشت بطوری که آن ها هم اکنون تقریبا در مسیر اصلی هستند هولوگرام در آمریکا اعلانی برای تور با ویتنی هوستونی را داد که در سال دوهزار و دوازده مرده بود.مجموعه برنامه ریزی کرد تا بیلی هالیدی را که در سال هزار و نهصد و پنجاه و نه مرده بود را به تاتر آپولو بی آورد.جایی که در آن نخستین شو های رایج هولوگرام برنامه ریزی میشدند.


پیشرفت تکنولوژی هولوگرام

ضبط رشته ها نوری توسط هولوگرام ها

هولوگرام شفاف رشته های نور را به جای تصاویر استاندارد دوربین ضبط میکنند و اجازه ی نمایشی سه بعدی را میدهند .برای تور ویتنی هوستون که تاکنون چهار محله از آن استقبال کرده اند آخرین پروژه ی خواننده با اجرای آن بر روی صحنه همراه خواهند شد.ویتنی قادر به عکس العمل زنده در یک اجرای واقعی بود.آلکی دیوید بنیانگذار هولوگرام سه بعدی گفت,این یک نمایشنامه نخواهد بودشرکت آمریکایی دیگر,نبض تکامل در حال آماده سازی یک موسیقی بر اساس الویس است که توسط حقیقتی مجازی روی صحنه اتفاق خواهد افتاد.


بازگشت ستارگان موسیقی توسط هولوگرام 

کاربرد هولوگرام در کلاس درس

جیسون راس یک تولید کننده ی کهنه کار پروژه های موسیقی رسانه ای گفت هولوگرام ها ممکن است کاربردهای عملی بیشتری در کلاس درس داشته باشند.برای مثال برای تشریح در مقاطع زیست شناسی.

وی گفت فکر میکنم بازاری برای آن ها وجود دارد اما فکر میکنم این یک نقطه نظر ساختاری ویدیو است و میرود تا قوی تر باشد

هولوگرام خواننده راک جری گارسیا

برخی کارگردانان تقریبا از کنسرت های هولوگرامی خجالت میکشند و آن ها را قدیمی میدانند.وقتی ستارگان راک مردند در ماه ژون و جولای پنج کنسرت خودافشایی نهایی برگزار کردند.گروه مورد توجه قرار گرفت اما تصمیم به ساخت هولوگرام از جری گارسیا گرفت که شاخص ترین عضو گروه خودمانی بود و در سال هزار و نهصد و نود و پنج مرد .

“ آینده جدید هولوگرام ها ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.