هولوگرام در نقش معلم

0 | 0
کد بلاگ : #163
تاریخ انتشار : دوشنبه, 17 مرداد 1396 11:37
تعداد بازدید : 380
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
هولوگرام در نقش معلم
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
هولوگرام های تعاملی بیشتر در کنفرانس ها و آموزش ها مورد استفاده قرار میگیرد بدین صورت که شخص هم زمان می تواند در چند نقطه از جهان توسط هولوگرام و پهنای باند بالا آموزش دهد

 هولوگرام های تعاملی معلمان

این به نظر میرسد که چیزی از یک فیلم علمی تخیلی  باشد.اما هولوگرام های تعاملی معلمان میتوانند اکنون به کلاس های درس لندنیا حتی به دیگر نقاط جهان گسترش یابند.امروزه "HumaGram" برای اولین بار در بریتانیا نمایش داده میشود، با استفاده از همان فناوری که به صورت دیجیتالی به طور زنده برای یک تور با بیوه اش، فیت ایوانس آماده میکند.

هولوگرام شاهزاده لیا

پیش بینی های، یک زندگی واقعی بر روی هولوگرام شاهزاده لیا بیرون از R2-D2 در جنگ ستارگان به این معنی است که دانش آموزان میتوانند سوال بپرسند و با یک معلم یا یک متخصص در هرجایی که دارای پهنا باند سریع است در تعامل باشند.لن کورتیس، رئیس اروپایی شرکت پرومتین، که فناوری و تکنولوژی را برای استفاده آموزشی به دست آورد گفت: Humagram یک هولوگرام است که میتوانید با آن ارتباط برقرار کنید و به صورت فوق العاده ای واقعی است.

هولوگرام

 آموزش همزمان با استفاده از هولوگرام

Humagram  امروز برای اولین بار در بریتانیا نمایش داده شد. "من میتوانم در لندن باشم و یک سخنرانی را در زمان واقعی در سیدنی ارائه دهم من می توانم با آن ها ارتباط برقرار کنم آن ها هم میتوانند با من ارتباط برقرار کنند. من همچنین میتوانم چیزی را در لندن هم ارائه دهم، همچنین می توانم همزمان با مخاطبان مختلف در سراسر جهان همکاری کنم

او گفت که سیستم میتواند آموزش  از راه دور  را فراهم کند، که کمبود مهارت در آن وجود دارد اما افزود: "فناوری و تکنولوژی یک ابزار برای حمایت از آموزش است نه جایگزینی برای معلمان"این سیستم که در حدود 20,000 پوند هزینه دارد، امروزه توسط الیور لری گریس، طراح پیشین ارشد در Land Rover، در کنفرانس فناوری آموزش بت در Excel نمایش داده شده است.

 HumaGram چیست؟

HumaGram: این دستگاه یک اثر بزرگ در هولوگرام پرنسس لیا از روی R2-D2 در جنگ ستارگان است.

HumaGrams: با گرفتن عکس های با وضوح بالا از موضوع با استفاده از دوربین 4K، پردازش شده و به مقصد خود از طریق اینترنت فرستاده میشود.

هولوگرام سه بعدی

نمایش هولوگرام سه بعدی  

داده های ویدئویی  بسته بندی نشده در آن جا وجود دارد و بین دو صفحه نمایش داده می شود تا تصور هولوگرام سه بعدی ایجاد شود.ارئه کننده میتواند مخاطبین را از طریق دوربین هایی که در یک مقصد هولوگرام قرار دارند را مشاهده کند.این سیستم همچنان اجازه میدهد تا جلوه ها و تاثیرات دیجیتال در طرح های ضبط شده قرار بگیرد.

نقش هولوگرام در زندگی خوانندگان

وقتی آقای لری گریسی در سمت شرق لندن در Excel بود او با وسایل مجازی که در کنار وی ظاهر میشدند تعامل داشت.تکنولوژی هولوگرام سه بعدی از این جهت استفاده میشود که The Notorious B.I.G (یک خواننده رپ) را به یک تور ببرد که در آن در اواخر امسال The Notorious B.I.G  بتواند با Evan 43 که قصد دارد با او دوئل کند مسابقه دهد.شباهت او از محتوای آنلاین، ویدئو های موسیقی و فیلم و ویدئوهای کنسرت توسط خانواده و دوستان ایجاد شده است.این خواننده رپ، همچنین به اسم Biggie Smalls شناخته می شود، در سال 1977 توسط یک ماشین تیراندازی و کشته شد.تکنولوژی های مختلفی برای ساختن ستاره هایی مانند مایکل جکسون و توپاک شاکور " بازگشت به زندگی" در صحنه مورد استفاده قرار گرفتهولوگرام

 


“ هولوگرام در نقش معلم ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.