حفاطت از برند ها با برچسب هولوگرام

0 | 0
کد بلاگ : #147
تاریخ انتشار : یکشنبه, 8 خرداد 1396 16:28
تعداد بازدید : 406
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
حفاطت از برند ها با برچسب هولوگرام
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
برای محافظت از یک برند و محصولات تولیدی آن بهترین راه حل استفاده از برچسب هولوگرام می باشد.

برچسب هولوگرام امنیتی کالا

برچسب های هولوگرام برچسب هایی هستند که به دلایل امنیتی، هولوگرام روی آنها چاپ می شوند. هولوگرام های سفارشیمی توانند امنیت را هم برای شما و هم برای مشتری ارائه کنند، تا احساس اعتماد بیشتری در خرید یک محصول با هولوگرام داشته باشند که اعتبار آن را ثابت کند.

بسته به نیازهای شما، ما می توانیم برچسب های هولوگرام سفارشی را طراحی کنیم که پلمپ تخریب شونده هستند و می تواند برای سطوحی مانند پلاستیک، فلز، PVC ، و انواع گوناگون کاغذ به کار رود. این برچسب های هولوگرام موجب اقدامات امنیتی همه کاره ای می شوند که می توانند برای حفاظت انواع مختلفی از محصولات استفاده شوند.
هولوگرام

به طور کلی، برچسب های دایره ای راحت تر از برچسب دستی روی محصول است. به دلیل شکل آنها و همچنین اگر مستقیما متصل نشده باشد واضح نیست، بنابراین شما می توانید ظاهری حرفه ای ارائه کنید حتی اگر به سرعت روی برچسب چسبیده باشد.

اگر نیاز به برچسب های هولوگرام دارید که اطراف گوشه تیز یک محصول پیچیده شود، پس بهتر است شکل مستطیلی سفارش دهید، تا جاییکه، شکلی باریک می تواند لبه های محصول را مهر و موم کند. این شکل برای محصولاتی مانند سی دی ها و هرگونه پوشش مربع توصیه می شود.

همانطور که می توانید بسیاری از اشکال مختلف برچسب های هولوگرام موجود را ببینید، آنها می توانند تقریبا برای هر محصولی قابل استفاده باشند.

هولوگرام نشانه اصل بودن کالا

همانطور که ما هولوگرام ها را در اینجا یعنی Hague تولید می کنیم طراحی و تست می شوند و برای جلوگیری از تقلب و تخریب ارائه می شوند و می توانید اعتماد کنید که آنها با بهترین امنیت به شما ارائه می شوند. علاوه بر این، آنها نه تنها به مشتری حس امنیت می دهند، بلکه از برند شما محافظت می کنند و ظاهری قابل توجه به محصول شما می دهند.
برچسب هولوگرام

Hague یکی از اعضای قابل احترام انجمن سازندگان هولوگرام بین المللی (IHMA) می باشد و ما انتخاب بزرگی از هر دو برچسب های هولوگرام عمومی و سفارشی را برای شرکتها و سازمان هایی در سراسر جهان ارائه می دهیم.

ما همیشه از اکثر فناوریهای هولوگرافی به روز استفاده می کنیم، و همه هولوگرام های ما برای همه نگرانی های شما طراحی و ساخته شده اند. هولوگرام های ما برای انواع محصولات استفاده می شوند، از جمله کارت های ATM، کارتهای ID، گواهی نامه ها و چک های APACS ، بنابراین محصولی وجود ندارد که از آن بهره ای نبرده باشد.

برای یافتن اطلاعات بیشتر درباره خدمات ایجاد هولوگرام که ما می توانیم به شما ارائه کنیم، در تماس باشید. قبل از اینکه هولوگرام های سفارشی طراحی شود می توانیم به شما مشاوره رایگان برای نیازهای شما ارائه کنیم که می تواند از کسب و کار و دارایی شما محافظت کند.  


“ حفاطت از برند ها با برچسب هولوگرام ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.