تشخیص بلیط های جعلی

0 | 0
کد بلاگ : #135
تاریخ انتشار : سه شنبه, 12 بهمن 1395 15:24
تعداد بازدید : 645
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
تشخیص بلیط های جعلی
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
در سال های اخیر با توجه به در دسترس بودن نرم افزارها و چاپگرهای حرفه ای برای عموم مردم، چاپ بلیط های جعلی برای مراسمات مختلف افزایش چشم گیری داشته است. این امر مشکلات زیادی برای صنعت هایی که مراسم هایی را ترتیب میدهند ایجاد کرده است و موجب خسارات مالی بسیاری شده است و همچنین باعث ایجاد استرس و تنش بین مصرف کنندگان شده است

روش های تشخیص بلیط جعلی


در سال های اخیر با توجه به در دسترس بودن نرم افزارها و چاپگرهای حرفه ای برای عموم مردم، چاپ بلیط های جعلی برای مراسمات مختلف افزایش چشم گیری داشته است. این امر مشکلات زیادی برای صنعت هایی که مراسم هایی را ترتیب میدهند ایجاد کرده است و موجب خسارات مالی بسیاری شده است و همچنین باعث ایجاد استرس و تنش بین مصرف کنندگان شده است. در صورتی که می‌توان با اقداماتی همچون برچسب امنیتی و یا هولوگرام از این امر جلوگیری کرد.با این حال که بلیطهای جعلی ممکن است کاملا شما را فریب دهد، اما راه هایی برای شناسایی آنها وجود دارد. ما این راه ها را ارائه میدهیم تا شاید پول خود را صرف کالایی جعلی نکنید:

 

کیفیت کاغذ و چاپ

اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد کیفیت کاغذ بلیط است. مرغوب نبودن کاغذ نشانه ای از جعلی بودن بلیط میباشد.

همچنین کیفیت چاپ نیز باید به دقت بررسی شود. اگر جوهر لکه دار یا تار بود و یا مشکوک به نظر میرسید، باید احتیاط کنید.


بلیت جعلی

غلط یابی

یکی از سریع ترین راه های تشخیص بلیط جعلی، بررسی املای صحیح اطلاعات چاپ شده میباشد. املای نادرست لغات نشانه ای از جعلی بودن بلیط میباشد. به خاطر داشته باشید که در بلیط های اصلی کلمات اختصاری وجود دارد، پس اختصارات نشانه ای از جعلی بودن بلیط تلقی نمیشوند.

تحقیق کنید

دقایقی را صرف بررسی پیش زمینه ای که برای بلیط ارائه شده کنید. اگر به وبسایتی برخورد کردید حتما آن را برای بررسی وجود کاراکترهای نامعتبر مطالعه کنید، به عنوان مثال در صورت مشاهده ی این نماد "/" ، که به عنوان اسلش شناخته شده و برای استفاده در نام دامنه  ممنوع میباشد، این حق را دارید که مشکوک شوید.

بررسی اطلاعات بلیط


توزیع کنندگان بلیط  اطلاعات بلیط را به صورت های مختلف ارائه میدهند. اگر میتوانید برای تعیین اصل بودن بلیط اطلاعاتی مانند تاریخ، زمان و شماره ی صندلی خود را با یک بلیط دیگر مقایسه کنید. اگر اختلافی وجود داشت شما باید با سایت فروش بلیط تماس حاصل فرمایید و از اصل بودن بلیط اطمینان یابید، و یا اگر هنوز بلیط را خریداری نکرده اید باید تجدید نظر کنید.

تیمی در شهر لاهه کارشناس چاپ بلیط برای مراسمات هستند، و طیف کاملی از کالاهای چاپ رنگی، بلیط های حرارتی، مچ بندها، بلیط های ورودی و .... ارائه میدهند. اگر در پی تدارک مراسمی هستید و می خواهید از آسیب بلیط های جعلی در امان باشید با ما تماس بگیرید، ما تیم امنیتی چاپ داریم که مشاوره های تخصصی به شما ارائه میدهند.

محصولات ما ویژگی های امنیتی، از جمله طرح های پیچیده ی امنیتی، هولوگرام های امنیتی و شخصی و جوهر مرغوب، را دارا هستند. 


“ تشخیص بلیط های جعلی ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.