اسکنر بارکد

0 | 0
کد بلاگ : #128
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 12 آبان 1395 17:28
تعداد بازدید : 596
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
اسکنر بارکد
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
چگونه اسکنر بارکدها بر روی مسافت اسکن تاثیر می گذارند؟

کاربرد اسکنر بارکد

اسکنر بارکدها برای دریافت اطلاعات بارکدها و انتقال این اطلاعات به پایگاه داده ضروری هستند. در بیشتر اسکنرهایی که برای خواندن بارکدها استفاده می شوند، یک سنسور نوری یا لیزری برچسب بارکدرا می خواند و اطلاعات آن را منتقل می کند. اما همه اسکنرها به صورت یکسان ایجاد نشده اند. نوع اسکنری که شما نیاز دارید به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. به عنوان مثال نوع نمادهایی که قرار است خوانده شود و مسافتی که اسکنر باید قرار گیرد می تواند در انتخاب آن موثر باشد.آشنایی با مسافت اسکن

مسافت اسکنر بر اساس مدل و نوع اسکنری که مورد استفاده قرار می گیرد تغییر می کند.  ما اخیرا آزمایشی از اسکنرهای دو بعدی محدوده طولانی و استاندارد را برای به دست آوردن  حداکثر و حداقل مسافت انجام دادیم. اندازه ماتریس داده ها بر اساس 13 کاراکتر الفبایی رمزگذاری شده بود. اسکنری که در طول این آزمایش مورد استفاده قرار گرفت  DS3608 بود.

 مسافت اسکن برای هر دو بارکد ماتریس داده مستطیلی و مربعی یکسان باقی ماند. همانطور که مشاهده می کنید، مسافت اسکن در اسکنرهای خاص افزایش پیدا می کند. به همین خاطر باید مطمئن شوید که اسکنرهایی را انتخاب می کنید که قادر است نمادهای موجود را بخواند و مسافت خاص را اسکن نماید.اگر نیاز دارید مسافت اسکن را افزایش دهید سعی کنید از مواد پلی استر انعکاسی همچون برچسب های امنیتی محدوده وسیع انعکاسی ما استفاده کنید. اگر سوالی در این مورد داشتید با شرکت ما تماس بگیرید. راه‌های تماس با ما را از این صفحه بیابید.


“ اسکنر بارکد ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.