نقش برچسب ها در حفظ زندگی انسان ها

0 | 0
کد بلاگ : #120
تاریخ انتشار : یکشنبه, 21 شهریور 1395 15:54
تعداد بازدید : 616
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
نقش برچسب ها در حفظ زندگی انسان ها
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
5 روشی که برچسب ها می توانند زندگی شما را حفظ کنند

 

  1. تاثیر برچسب هولوگرام بر زندگی انسان ها

 

بیشتر افراد بر این باورند که هولوگرام یا برچسب ها تنها برای محافظت از محصولات و بطری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اما واقعیت چنین نیست. زمانی که بیشتر بر روی این موضوع فکر کنید قادر خواهید بود قدرت فوق العاده این موارد را به سادگی درک کنید. در این مقاله قصد داریم 5 روشی را بیان کنیم که در آن استفاده از برچسب می تواند جان شما را نجات دهد.

حفظ زندگی انسان ها با استفاده از برچسب ها

محافظت از شما در برابر خطراتی که در گوشه و کنار وجود دارد: همانطور که می دانید خطر در همه جا وجود دارد. از مواد شیمیایی سمی گرفته تا محصولات الکترونیکی می تواند خطرساز باشد. به عنوان مثال برچسب هایی که بر روی بطری های سفید کننده قرار داده می شود به شما هشدار می دهد که نباید از این ماده به صورت خوراکی استفاده کنید. برچسب های امنیتی هشدار دهنده نیز می تواند جان شما و خانواده تان را حفظ کند.

محافظت از لباس ها: زمانی که صحبت از لباس به میان می اید، استفاده از برچسب ضروری است. ما در مورد برچسب های مرتبط با برندها صحبت نمی کنیم. اینگونه برچسب ها معمولا اندازه و دستورالعمل های مرتبط با شستشوی لباس را نشان می دهد. به عنوان مثال اگر نحوه شستشوی لباس پشمی را ندانید ممکن است اسیب جدی به بافت آن وارد نمایید. در این شرایط اندازه لباس نیز تغییر پیدا می کند. به همین خاطر بهتر است برچسب روی لباس را به دقت بخوانید و بر اساس دستور العمل های موجود در آن عمل کنید.


پیشگیری از سمی شدن غذا یا واکنش های آلرژیک : همانطور که می دانید استفاده از برچسب بر روی محصولات غذایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این لیبل بسته بندی مدت زمان مناسب برای نگهداری را بیان می کند، وجود مواد آلرژن ( مواد حساسیت زایی همچون تخم مرغ، آجیل ها و غیره) را نشان می دهد و به شما می گوید ماده غذایی مورد نظر را چگونه برای خوردن آماده کنید. به همین خاطر برچسب های موجود بر روی مواد غذایی بهترین روش برای پیشگیری از مسمومیت غذایی و ایجاد حساسیت در افراد است.

نجات جان افراد در رویدادهای تجاری: برچسب های مرتبط با نام نیز می تواند در بیشتر مواقع مفید و موثر باشد. مثلا فرض کنید در یک رویداد مهم تجاری شرکت کرده اید و به طور اشتباه برچسب نام فرد دیگری را بر روی کت یا لباس خود چسبانده اید. در این شرایط ممکن است مشکلات زیادی برایتان ایجاد شود. استفاده مناسب و درست از برچسب های مرتبط با نام افراد، می تواند در شناسایی آنها کمک زیادی بکند.


پیشگیری از گرفتگی عضلات در نویسندگان و تایپیست ها: زمانی که می خواهید آدرس های متعددی بنویسید، به یک منزل جدید نقل مکان کرده اید، ایمیل های زیادی برای نوشتن دارید یا باید متن طولانی را تایپ کنید استفاده از برچسب های مرتبط با آدرس می تواند جان شما را نجات دهد.
“ نقش برچسب ها در حفظ زندگی انسان ها ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.