برچسب ضدجعل و تقلب فلورسنت

0 | 0
کد بلاگ : #106
تاریخ انتشار : یکشنبه, 17 مرداد 1395 10:03
تعداد بازدید : 570
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
برچسب ضدجعل و تقلب فلورسنت
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
این روش به شدت تاثیر امنیت را بهبود می بخشد و برای مشتریان و مصرف کنندگان نیز استفاده از آن راحت تر است. به همین خاطر شهرت و اعتبار محصول نیز افزایش پیدا می کند.

 

آشنایی با برچسب ضد جعل فلورسنت

برچسب ضد جعل و تقلب فلورسنت یکی از مواردی است که به طور گسترده در محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که نور ماوراء بنفش به آن می تابد می تواند کلمات، الگوها و اعداد  موجود در بخش مرتبط را نشان دهد. این فناوری یکی از روش های رایج برای شناسایی صحت محصولات به خصوص برای RMB است. بر این اساس، فناوری هولوگرام ضد جعل دیجیتال و فناوری ضد جعل و تقلب schlieren به استانداردهای مربوط اعمال می شود. این روش به شدت تاثیر امنیت را بهبود می بخشد و برای مشتریان و مصرف کنندگان نیز استفاده از آن راحت تر است. به همین خاطر شهرت و اعتبار محصول نیز افزایش پیدا می کند.

هولوگرام

اصول ضد جعل و تقلب

فناوری ضد جعل و تقلب فلورسنت را می توان با استفاده از جوهرهای مخصوصی ایجاد کرد. برچسب های ضدجعل دیجیتال دارای مجموعه ای از پسوردهاست ( 16 تا 18 عدد)  که  در هر گروه متفاوت است و برابر با هر شماره آی دی از محصولات می باشد. علاوه بر این هر پسوردی  را می توان یکبار مورد استفاده قرار داد. همین امر استفاده نامناسب از این پسوردها را کمتر می کند.

مواد برچسب های ضد جعل فلورسنت

ماده اصلی برای برچسب های هولوگرام ضد جعل کاغذ و چسب (کاغذ پوشش داده شده با چسب با PVC) است. لوگو یا اطلاعات شرکت را می توان به صورت سفارشی بر روی آن قرار داد. پسورد نیز از پوشش مناسب یا قابل  خراش استفاده می کند.

کاربرد برچسب های ضد جعل فلورسنت

برچسب های ضد جعل فلورسنت را می توان به طور گسترده در انواع مختلفی از محصولات همچون دارو، مواد آرایشی و غیره به کار برد. اگر دوست دارید در مورد این برچسب هولوگرام اطلاعات بیشتری به دست آورید به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با شماره ها یا ایمیل موجود تماس بگیرید. متخصصان شرکت آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.


“ برچسب ضدجعل و تقلب فلورسنت ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.