اهمیت جوهرهای چاپ برای جلوگیری از تقلب

0 | 0
کد بلاگ : #104
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 مرداد 1395 10:59
تعداد بازدید : 346
چاپ ارسال به دوستان
شما این مطلب را ارسال خواهید کرد:
اهمیت جوهرهای چاپ برای جلوگیری از تقلب
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
جوهرهای فلزی جدید نه تنها براقیت بهتری نسبت به جوهرهای سنتی دارند بلکه به طور منطقی با رنگ های متفاوتی ست می شود تا هر نوع رنگی را تولید نماید

نقش جوهر های چاپ در امنیت

جوهرهای چاپ فلزی جدید از ذرات فلزی تشکیل شده است که نور را منعکس می کند و همین امر باعث براق شدن آن می شود.   برای سال ها، جوهر چاپ فلزی برای تولید انعکاس طلایی یا نقره ای استفاده می شود. جوهرهای فلزی جدید شامل جوهرهای UV و جوهرهای مبتنی بر آب است. این نوع جوهرها نه تنها می تواند به طور موثر از معایب موجود جلوگیری کند بلکه رنگ های گسترده ای را بر اساس نیاز مشتری تولید خواهد کرد. 


جوهر ضدجعل

جوهر چاپ چگونه می تواند برچسب هولوگرام را براق تر جلوه دهد؟

به لطف انعکاس نور  از ذرات فلزی، این خاصیت بهبود می یابد. در طی چاپ مهارت، به خاطر محدودیت  صفحه چاپ، ذرات فلزی نباید بزرگتر از مقدار تنظیم شده باشد. همانطور که همه ما می دانیم، اندازه شبکه تعیین کننده دقت  چاپ است. هرچه شبکه بیشتر باشد اندازه آن کوچکتر خواهد بود. جوهرهای فلزی جدید را می توان  بدون محدودیت به کار برد. قابلیت دیگر جوهرهای فلزی جدید، جلوگیری از واکنش های شیمیایی بین جوهرهای مبتنی بر آب و حامل جوهر است. زمانی که واکنش شیمیایی تولید می شود ، می تواند بر روی نگهداری و براقی جوهر تاثیر بگذراد. بنابراین جوهرهای فلزی جدید نه تنها براقیت بهتری نسبت به جوهرهای سنتی دارند بلکه به طور منطقی با رنگ های متفاوتی ست می شود تا  هر نوع رنگی را تولید نماید.  تفاوت های زیادی بین جوهرهای فلزی و جوهرهای معمولی وجود دارد.  در بیشتر جوهرهای معمولی  باید سوخت در ابتدا ترکیب شود و سپس کار آغاز گردد. بدیهی است که عملکرد در جوهرهای مختلف متفاوت خواهد بود.  تمامی این موارد به نیازهای مشتریان بستگی دارد.

اگر دوست دارید اطلاعات بیشتری در مورد برچسب های  هولوگرام یا جوهر های ضد جعل یا تقلب به دست آورید،  از طریق صفحه تماس با ما اطلاعات تماس را به دست آورید و با کارمندان بخش مربوط تماس بگیرید.


“ اهمیت جوهرهای چاپ برای جلوگیری از تقلب ” 

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • Reload بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
بازدید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت چاپ هولوگرام ایران می باشد.
طراحی، بهینه سازی و بازاریابی آنلاین توسط وب سپنتا